Forum Łódź, Paintball Łódź, Quady Łódź, Snowboard Łódź     BlogiBlogi      Szukaj     Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy      Regulamin      Mapa Google      Kalendarz      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości ·

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: do, maski, wlosow

Maski do włosów
Autor Wiadomość
boss
Lachon

Wysłany: Pon Maj 14, 2018 17:23 Maski do włosów

Jakich używacie masek do włosów? Decydujecie się na maski ze sklepu, czy wolicie zrobić swoje kosmetyki?

Rio15
Lachon

Wysłany: Pon Maj 14, 2018 17:24 

Ja kupuję gotowe maski do włosów bo nie mam czasu na ich przygotowywanie. Teraz wybór kosmetyków jest tak duży, że można znaleźć wszystko, czego się potrzebuje. Polecam rzucić okiem na Allegro: https://allegro.pl/kategoria/wlosy-maski-do-wlosow-89001, gdzie zawsze znajdziecie ogromny wybór produktów w bardzo korzystnych cenach. Pamiętajcie o tym, że maski do włosów warto regularnie zmieniać bo włosy bardzo szybko się przyzwyczajają do nich.

Radekrak
Lachon

Wysłany: Nie Maj 27, 2018 13:29 

Jestem właścicielem długich włosów, dlatego rozumiem wszystkie panie, które mają problem pielęgnacją .Co do masek, to ich nie używam, bo cała fryzura jest potem zbyt mocno obciążona. Chciałbym wypróbować jeszcze ten szampon http://remy-hair.pl/kosme...n-insight-500ml, który ma dobre opinie w sieci. Miał go ktoś może? Podobno uspokaja puszące się włosy, ciekawym czy to prawda.

Odpowiedz do tematu