Forum Łódź, Paintball Łódź, Quady Łódź, Snowboard Łódź     BlogiBlogi      Szukaj     Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy      Regulamin      Mapa Google      Kalendarz      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości ·

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: forum, moderacja

Moderacja Forum
Autor Wiadomość
Sabrina
Rzeźnik

Marker: GEO / EGO Ten
Team: Madsheep

Wysłany: Sro Cze 04, 2008 20:38 Moderacja Forum

Tu można pisać o tym co się nie podoba w moderacji forum lub o sugestiach dotyczących moderacji

Maurycyy napisał/a:
ale co ma zakładanie do kasowania postów i odbiegania od tematu???

kasowanie postów niezgodnych z tematem jest ujęte w zasadach funkcjonowania forum

Rzeźnik
Chicken Joe

Marker: A1 + Prophecy
Team: Echo Assault
Tel:: 609 713 119

Wysłany: Czw Cze 05, 2008 09:36 

co z tego że nie jeżdżę na gry wziąłem się za to bo wystarczy popatrzeć po innych forach jak tam to wygląda, u NAS jest jeden wielki burdel. a jako ze jestem moderatorem to starałem się coś z tym zrobić. normalnie na każdym forum jakie znam utrzymuje się ład i porządek, to forum jak w tytule to ma być INFO. z tego co pamiętam jak zaczynałem grać to usłyszałem że zostało założone forum w celu zgadywania się na gry, aby nie robić setek telefonów. A przepraszam jak ktoś ma się czegoś dowiedzieć jak najpierw musi się przebić przez 100 innych postów o pierdołach ? co z tego że lista jest na końcu może, pomiędzy deklaracją maurycego że z Gołąbkami jeździ zawsze, a tym, że ktoś nowy nie potrafi przeczytać FAQ i zadaje kolejne bezmyślne pytania - Znajduje się w środku ważna informacja np że exx nie będzie i nie będzie kulek - przyjeżdża na grę i taki ch... a uwierzcie mi MĘCZĄCE jest czytanie tego, bo codziennie wchodzę na forum i czytam to.

Co maurycy chcesz wiedzieć na temat gry no co się można dowiedzieć masz przykłady świetnych wypowiedzi:

Niestety my przekłedamy nasze paintballowe spotkanie na 8 Czarwca ze względu na to, że 25.05 koliduje z planami długo weekendowymi niektórych z nas, a chcemy wybrac sie całą bandą:P
Pomimo to, uważam, że gra w tym dniu jest dalej aktualne ponieważ już zebrało się was pare osób :)
Pzdr!

Myślałem że sobie popykamy..

NIE CHCE MI SIĘ WIĘCEJ TEGO SZUKAĆ WYSTARCZY WEJŚĆ W KAŻDY JEDEN TEMAT!

Maurycy a teraz coś do Ciebie.

piszesz w temacie 25.05 :

"jaka decyzja, aleks czy Włocławek???"

a co nie można założyć tematu w grach scenariuszowych ? tylko trzeba mącić tym ludziom co zostają w Łodzi ?

Albo w temacie gry dyskusja o Sabrinie dodatkowo w pewien sposób obrażająca go więc Ty i selk powinniście dostać po ostrzeżeniu.

JEśLI PISZESZ DO MNIE "WłąCZ MYSLENIE " CZLOWIEKU TO JA CI NAPISZę - ZASTANOW SIE CO MOWISZ ! I DOWIEDZ SIE PARU RZECZY NA TEMAT TEGO JAK POWINNO SIE PISAC NA FORUM I PRZECZYTAJ ZASADY, KTORE SA JASNO NAKRESLONE! CHYBA ZE TO TAKIE TRUDNE....

maurycyy
John Rambo
HILUX

Marker: Etek 4,angelA1
Deska snow: burton custom ics
Quad: yamaha grizzly 450

Wysłany: Czw Cze 05, 2008 16:40 

Rzeźnik przesadzasz...

Sabrina
Rzeźnik

Marker: GEO / EGO Ten
Team: Madsheep

Wysłany: Czw Cze 05, 2008 19:24 

Ja myślę akurat że Rzeźnik nie przesadza. Wydaje mi się że problem polega na tym że kasując te bezsensowne posty zabiera się dziecku cukierka. Do tej pory burdel na forum ciągle się powiększał nikt nic z tym nie robił bo nikomu się nie chciało. Przykład można podać np w temacie gry z dnia 25.05 lub Saltus. Saltus to już było przegięcie maksymalne: Saltus 3-130postów saltus 4-50 postów saltus 5- ponad 250 postów Teraz jak ktoś się zabrał za pilnowanie porządku to jest źle bo nie można głupot pisać w dziale gry. Czy porządek komuś przeszkadza? Jest teraz jasno przejrzyście klarownie co jest w tym złego? Selk przeczytał zasady i zakładając temat zaraz się do nich ustosunkował i nie widział w tym kłopotu Czy inni nie mogą się do tego zastosować? Zresztą inni to za mocno powiedziane bo na razie tylko Maurycemu to przeszkadza nikt inny jeszcze nie pisał że mu coś nie leży że mu ktoś edytował lub skasował posta. Zoltar wczoraj napisał ale jak się dowiedział że były pisane pierdoły o pedałach w nawiązaniu do Włocławka to stwierdził że zgodzą się z tym że to zostało skasowane bo wiochę trzeba tępić. Wystarczy że ktoś narobił wiochy na scenariuszu we Włocławku na forum nie trzeba tego powtarzać. Grunwald jak zauważyliście ma taki zwyczaj że kopiował ostatnią aktualną listę graczy po takim ogólnym pieprzeniu o niczym aby nikt nie musiał wertować tych stron. Teraz to nie będzie potrzebne

Ostatnio zmieniony przez PlaszczykChaosu Czw Cze 05, 2008 21:28, w całości zmieniany 1 raz  

Smoll
Kononowicz

Marker: TA5,Tiller16

Wysłany: Pią Cze 06, 2008 07:59 

Sabrina i Rzeżnik - dobra robota moze w końcu będzie więcej konkretów a mnie bzdur

Paintball Łódź, Łódź paintball

Odpowiedz do tematu