Forum Łódź, Paintball Łódź, Quady Łódź, Snowboard Łódź     BlogiBlogi      Szukaj     Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy      Regulamin      Mapa Google      Kalendarz      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości ·

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: armii, caniakow, dzieje, lodzi, sabrina, sie, zle

Zamknięty przez: A.dmin
Pią Lip 27, 2012 12:54
SABRINA o Armii Caniaków - Żle sie dzieje w Łodzi
Autor Wiadomość
Grunwald_1410
Ex Terminator

Marker: Ion
Team: ECHO ASSAULT

Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 08:06 

Czy ktoś może wstawić linka z tekstem o który ta batalia, bo przyznam, że nie w temacie jestem :neutral:

Sabrina
Rzeźnik

Marker: GEO / EGO Ten
Team: Madsheep

Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 09:37 

Linku chyba nie będzie forum ich jest zamknięte tak jak nasze. Zoltar a jak Ty poczytałeś sobie to wszystko ja jakoś nie miałem okazji :evil:

Zoltar
Chuck Norris

Team: MONOLIT LOK
Quad: V-STROM
Tel:: 510198844
Broń: UMYSŁ

Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 09:45 

Grunwald_1410, linka ci nie wstawie... bo juz pozmieniali loginy....do forum AC
I NIE MA DOSTEPU DO FORUM

co do DYE TO JEGO SPRAWA ze sie zdecydował to ujawnic....a sposub w jaki to zrobił ...hmmm...bez kometaza....tak naprawdetotylko oni dwaj wiedza jak było miezynimi naprawde...(moze jeden drugiemu nie zrobiłloda :mrgreen: )?

ale fakt jest faktem ze cała sytuacja weszła na jaw....i myśle ze o to najbardziej sie wkórwiają ze obrabiaja dupu nam i o tym wiemy....

pozatym był juz temat pt. INFIDELS -ECHO.....po nim mozna sie było spodziewac ze beda szukac kogos innego....

S 3,4,6,8,9,10,11,12,13,14,15,16
U 3,4,5,6,7
MLSIIM 48h

Zoltar
Chuck Norris

Team: MONOLIT LOK
Quad: V-STROM
Tel:: 510198844
Broń: UMYSŁ

Wysłany: Nie Wrz 13, 2009 09:52 

stopniee wojskowesobie na forum podawali :twisted: :twisted: :twisted: hihihi
dzieci sie w wojsko bawią....

tam im nikt postów nie kasuje...

tak naprawde o mnie nic nie było poza okresleniem mnie jako MANIAKALNEGO MORDERCY
ale kilku osoba dupsko obrobili....

dobra dokonczymy rozmowe wieczorem bo moja Kochana zonka cisnie mnie zeby jechac na działke :mrgreen: :mrgreen:

poczekajmy na exxa onbedzie miał sporo do powiedzenia..a jak wiadomo odsypia po weselu.... :twisted: :twisted: albo Ola mu gatki przycisnęłą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

S 3,4,6,8,9,10,11,12,13,14,15,16
U 3,4,5,6,7
MLSIIM 48h

Kubacci
Chuck Norris
Trust no one

Marker: Etek
Team: ECHO TEAM

Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 02:34 

Nie znam tematu/tematow ktore widze porodzily sie w ostatnich czasach wsrod ludzi grajacych w paintballa. Troszke poczytalem i mimo ze dalej nie mam pojecia o co chodzi w niektorych topicach - z tego wszystkiego wylania sie obraz ktory juz dawno gdzies pojawil sie rozmowach ze 'stara gwardia' to jest z ta pierwsza powiedzmy 30stka. Mianowicie odpuszczanie gry z racji panujacej dziczy i bezpodstawnej agresji na grach (a pozniej jak widac na forum). Daleki jestem od oceniania kogokolwiek bo jak wczesniej wspomnialem nie znam tematow. Jak dla mnie wszyscy mozecie miec racje jak i sie mylic. Nie zmienia to jednak faktu ze kiedys takich dziwnych sytuacji po prostu nie bylo. Nie bede sie tez zastanawial kto jest winny bo tez nie o to chodzi. Moze po prostu spotkajmy sie kiedys na grze, wszyscy jak leci, zdejmijmy maski, napierdolmy sie po ryjach i sie to skonczy? kredkach, dziobkach, zabkach, dupkach itd zeby wreszcie wrocilo to do normalnosci. Panowie, dlaczego tak jest ze ci ktorzy grali (sic! bo nie graja) zrezygnowali z hobby glownie z powodu popieprzonej atmosfery wokol gry? Czy to sie da naprawic? ku***, smutne znowu patrzec jak ludzie dzielacy jedna pasje znowu chca sobie udowadniac kto jest lepszy poza polem. Przeciez mogliby to zrobic z markerem w rekach uprawiajac swoje hobby. Byloby to z korzyscia dla wszystkich bo konkurencja motywuje. Ech..

Paintball Łódź, Łódź paintball

Czaras
Ex Terminator
ECHO ASSAULT

Marker: Eindżel1 + Ego8
Team: ECHO ASSAULT

Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 08:12 

Niestety musze się zgodzić z Opejem. Uważam ze strategia obrana w dobrych zamiarach, w celu rozpropagowania paintballa w Łodzi doprowadziła finalnie do obecnych podziałów. To że praktycznie każda osoba zaczynająca grać (również komercja) może nosić naszywkę Echo spowodowało według mnie że osoby doświadczone wolą stworzyć własną drużynę i się z nią identyfikować. Nie oceniam czy to dobrze czy źle. Tak po prostu jest i trzeba się zastanowić co z tym zrobić.

Ja też zanim zostałem przyjęty do Assault "stworzyłem" z Opejem i BlueBoyem taką pseudo pod-grupę Echo o nazwie Recon. Chodziło o to aby grać razem i jakoś się wyróżnić z tłoku jakim robiło się Echo. To było jakieś 2 lata temu. Tylko że wtedy jeszcze EA było znane i szanowane. To był zaszczyt jak się dostałem do EA. Teraz ludzie nie mają takiej motywacji i dlatego tworzą własne drużyny.

P.S. Też nie znam dokładnie całej sytuacji jaka wynikła z AC. Wiem że się zachowali strasznie dwulicowo i obrabiali du** "kolegom". Nie cierpię takich ludzi. Jednak uważam że to co zrobił DYE (wykradł czyjąś prywatność) jest dla mnie obrzydliwe.

Sabrina
Rzeźnik

Marker: GEO / EGO Ten
Team: Madsheep

Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 09:15 

Metod Dye nie popieram ale nie doszło by do tego jak by nie było tak naprawde co wykradać. Ułomy maja forum zamknięte nie wiem ile może rok a narobili syfu więcej niż kiedykolwiek sumarycznie widziałem. Czy z naszego forum jest co wykradać. Czasami nawet odnosze wrażenie że to nasze forum mogło by być śmiało otwarte i też nic by się nie stało.

Ja tam się z nimi godzić nie będę nie mam powodu najebali syfu i jeszcze uważają że wszystko jest ok i nie zamieżają nikogo przepraszać. ch** w nich wbijam i będę im uprzykżał wszystko jak to tylko możliwe. Ja z nimi i tak nie gram i grać nie będę. W takim wypadku żałuje tylko że reprezentując po części Marcina firme muszę się w pewnych kwestiach ograniczać.

WW
Chuck Norris
Fire Walk With Me

Marker: BT TM 15
Team: KSPW MONOLIT

Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 19:07 

Może by ktoś w paru zdaniach opisał od początku co jest grane?? Od czego się zaczęło?
www.paintball-lodz.com.pl

WOLF
Kononowicz
WOLF

Marker: ETEK+rotor
Team: G.R.D.I.
Tel:: 516621299

Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 19:55 

ciekawe czy ktoś wie o co chodzi od początku ;) napewno moim zdaniem trzeba coś z tym zrobić... ma może ktoś skan forum AC?

Rzeźnik
Chicken Joe

Marker: A1 + Prophecy
Team: Echo Assault
Tel:: 609 713 119

Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 23:23 

ja tak czytam i trochę nie w temacie, mógłbym Cie Vagino prosić o nakreslenie sytuacji :)

exx
Ranga

Marker: każdy możliwy
Team: POLAND
Deska snow: LIB TECH only
Quad: 700 Yamaha
Tel:: 533 004 138
Łyżwy: VAPOR X70
Kij: VAPOR X70

Wysłany: Pią Lip 27, 2012 12:17 

A tak pisał SABRINA i cała stara ekipa o armii cwaniaków... były to lata 2009/2010
Stare dzieje ale jak dużo z tych zapisów wynika.

Sabrina który po utracie pracy BT jak został wyjebany ze sklepu napisał w rozgoryczeniu swojego posta. Temat dotyczył historii swojej administracji tego forum gdzie wszystko zwalał na moją osobę. Do tematu dołączył się dawny pracownik BT LookiWookie który nakradł towaru ze sklepu BT - sprawa trafiła na policję

Powyższa historia postów podważa w 100% autentyczność osoby sabriny i pokazuje kto był głównym autorem sporu i jakie były zachowanie armii cwaniaków

WOLF 2009 o nich pisze:
WOLF napisał/a:
Nie wiem czy dalsza przepychanka i zrzucanie winy na drugą stronę konfliktu ma sens... Fakt że nigdy do tej pory nie było takiej sytuacji w naszym środowisku (na taką skale)

SABRINA 2009 o nich pisze:
SABRINA napisał/a:
Właśnie nie wydaje mi się że o kase. Większość z nich ma kase i to pewnie o pare pięć złotych więcej niż ja i Ty. Przychodzą do sklepu mają rabaty, załatwiamy im wszystko co potrzebowali co poniektórym nawet na kreche. Na grach nikt ich nie zmusza do kupowania kulek czy sprzętu u nas. Jedyne opłaty to 10zł za PGR i ewentualnie za powietrze. Nawet jak by się chcieli na siłe pr***ebać do składek na sprężarke to i tak nie mogą bo mają co potrzebują, kiedyś za 50 dziś za 100zł mają formę stałego abonamentu na powietrze. Więc o co ku*** chodzi?

ZOLTAR 2009 o nich pisze:
ZOLTAR napisał/a:
juz od paru dni zbieram sie zeby cos napisac......naprawde rece opadaja....ludzie których uwazalismy za kumpil jada na nas jak tylko moga....ze Echo sie wyciera... to mnie najbardziej zabolało....ze musza placic za wjazd.. aLE ZA DUZO CHETNYCH DO POMOCY NIE WIDZIAŁEMM..nawet Maurycego pojechali jak psa...z czym jest trocheprawdy.... w tym co exx pisze nie ma przesady.... czytałem forum AC od a do z.... wiec wiem....
moze zazdroszcza czegos??? nie mam pojecia...moze tego ze prawie zawsze schodzimy z pola ostatni.(pewnie dlatego ze sie zawsze wycieramy :mrgreen: )...nie wiem...nikt im kó*** nie zabrania dobrze grać!!!!!!!!!!

mysle ze błedem było dzielenie echo na grach...do tego moze warto byłoby przemyslec forme rekrutacji....

co do BT tak naprawde paintball zaczal sie rozwijac po jego powstaniu..pare lat bylo ok...ale jak wiadomo polak polakowi wilkiem....wiec trzeba narobic smrodu komus zeby uszczknąc coś dla siebie....jak wiadomo pojawiło sie pare "firm" lub "osób" które tez chca przy okazji zarobic.....jak wiadomo zanizjac ceny i jakosc oferowanych usług psuja rynek.....ale to wiekszosci z nas nie dotyczy.... poza Marcinem....

ZOLTAR napisał/a:
z tego forum i ludzi zrobili sobie posmiewisko...wycinaja jakies zdania wyrwane z kontekstu i dopisuja sobie jakies historie pasujace do swojej ideologi czy hu* wie czego....najbardziej wkórwia mnie to ze robia to za plecami....nie majac odwagi powiedziec tego w oczy.....o ile prosciejbyłoby to sobie wygarnac,,powiedziec co jest nie tak lub co komu sie nie podoba i próbowacjakos rozwiązac problem..

w tej chwili ta ukryta wrogosc wyszła w pełni na jaw po tym jak przeczytalismy ich forum.... i do tego ta nagonka na dyea.....teraz nie maja nic do stracenia i dlatego tak zaciekle atakuja...bo wiedza ze sie wydało

ZOLTAR napisał/a:
Smiac sie mi chce z tej całej AC.... maja własne "druzyny" a zapisuja sie jak jakas koalicja.... śmierdzi mi tu polityką........zeby była jasnosc kto to wiec wymienie....infidels FA.BW FSZA-CHOCIAZ ONInie pisali chyba nic do czego moge sie przyczepić...nie pamietam moze sie myle...i jeszcze pewnie pare osób

PIRAT 2009 o nich pisze:
PIRAT napisał/a:

Jak przeczytałem teraz temat na PSI to też ręce opadły... koleś zamyka teren ogólnodostępny i ustala liczbę graczy którzy mogą tam przyjechać. Potem ma jeszcze do nas pretensje że on był pierwszy ze swoją komercją. No parodia po prostu.

ZOLTAR napisał/a:
ale fakt jest faktem ze cała sytuacja weszła na jaw....i myśle ze o to najbardziej sie wkórwiają ze obrabiaja dupu nam i o tym wiemy....

stopniee wojskowesobie na forum podawali :twisted: :twisted: :twisted: hihihi
dzieci sie w wojsko bawią....

CZARAS 2009 o nich pisze:
CZARAS napisał/a:

P.S. Też nie znam dokładnie całej sytuacji jaka wynikła z AC. Wiem że się zachowali strasznie dwulicowo i obrabiali du** "kolegom". Nie cierpię takich ludzi. Jednak uważam że to co zrobił DYE (wykradł czyjąś prywatność) jest dla mnie obrzydliwe.

SABRINA 2009 o nich pisze:
SABRINA napisał/a:

Metod Dye nie popieram ale nie doszło by do tego jak by nie było tak naprawde co wykradać. Ułomy maja forum zamknięte nie wiem ile może rok a narobili syfu więcej niż kiedykolwiek sumarycznie widziałem. Czy z naszego forum jest co wykradać. Czasami nawet odnosze wrażenie że to nasze forum mogło by być śmiało otwarte i też nic by się nie stało.

Ja tam się z nimi godzić nie będę nie mam powodu najebali syfu i jeszcze uważają że wszystko jest ok i nie zamieżają nikogo przepraszać. ch** w nich wbijam i będę im uprzykżał wszystko jak to tylko możliwe. Ja z nimi i tak nie gram i grać nie będę. W takim wypadku żałuje tylko że reprezentując po części Marcina firme muszę się w pewnych kwestiach ograniczać.

MAMY LIPIEC 2012, MINĘŁO SPORO CZASU, PRAWDA UJAWNIONA I POTWIERDZONA

DO DZIŚ SMRÓD SIĘ CIĄGNIE ZA NIMI BO NIE STAĆ ICH NA WYJAŚNIENIE SYTUACJI

• www.battle-arena.pl - poligon do gry
  • Sklep paintball Łódź - wszystkie produkty do paintballa
  • Wypożyczalnia paintball Łódź - Tippmanny, BT, IONY, ETEKI
  • HP paintball Łódź- ładowanie butli do 4500 PSI, butle matki, małe butle HP
  • Serwis paintball Łódź
  • www.paintball-lodz.pl

Ostatnio zmieniony przez A.dmin Pią Lip 27, 2012 12:54, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi