UWAGA! Dołącz do nowej grupy Łódź - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Rozpoczęły się zapisy na wrześniowe zajęcia w Centrach Zdrowego i Aktywnego Seniora w Łodzi


W Łodzi ruszyły zapisy na wrześniowe zajęcia organizowane przez Centra Zdrowego i Aktywnego Seniora. Mieszkańcy mogą korzystać z szerokiej oferty wydarzeń sportowych, kulturalnych oraz prozdrowotnych. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie, a miejsca na zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem. Potencjalni uczestnicy powinni niezwłocznie zapisać się, aby nie przegapić atrakcyjnych zajęć.

Zapisy na zajęcia dostępne są w godzinach od 9:00 do 13:00, a szczegółowy harmonogram wydarzeń na wrzesień można znaleźć na stronach internetowych odpowiednich Centrów. Każde z nich oferuje różnorodne zajęcia, dostosowane do potrzeb seniorów, w tym aktywności plastyczne, sportowe oraz edukacyjne.

W celu zapisania się na zajęcia, seniorzy mogą skontaktować się z odpowiednimi placówkami. Poniżej przedstawiono numery telefonów do poszczególnych Centrów:

  • ul. Rzgowska 170 – tel. 665 005 612 (urlop od 1 do 11 września)
  • ul. Szpitalna 6 – tel. 502 322 547
  • ul. Libelta 16 – tel. 42 655 30 39
  • ul. Felińskiego 7 – tel. 697 404 697
  • ul. Nastrojowa – tel. 516 553 412
  • ul. Cieszkowskiego 6 – tel. 665 004 038

Mieszkańcy Łodzi, szczególnie seniorzy, są zachęcani do aktywnego udziału w zajęciach, które nie tylko poprawiają kondycję fizyczną, ale również sprzyjają integracji i rozwijaniu pasji. Warto zarezerwować sobie miejsce już teraz, aby w pełni skorzystać z bogatej oferty, jaką przygotowano na nadchodzący miesiąc.

Źródło: Urząd Miasta Łódź


Oceń: Rozpoczęły się zapisy na wrześniowe zajęcia w Centrach Zdrowego i Aktywnego Seniora w Łodzi

Średnia ocena:4.74 Liczba ocen:11


Zobacz Także