UWAGA! Dołącz do nowej grupy Łódź - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Galante Sprzątanie w Łodzi: Wiosenne porządki w mieście


W Łodzi zbliża się kolejna edycja Galantego Sprzątania, która odbędzie się w dniach 20-22 marca. To doskonała okazja, aby mieszkańcy wspólnie zadbali o swoje otoczenie, przyłączając się do akcji porządkowej. Inicjatywa ma na celu nie tylko oczyszczenie przestrzeni miejskiej, ale również integrację lokalnej społeczności wokół ekologicznych wartości.

W tym roku, w Łodzi trwa intensywne wiosenne sprzątanie, w które zaangażowane są ekipy sprzątające, pracujące w różnych rejonach miasta. Działania te obejmują usuwanie pozimowego brudu, liści i innych zanieczyszczeń z ulic, chodników, przystanków oraz terenów zielonych. Mieszkańcy mają szansę dołączyć do porządkowania miasta, wzmacniając jednocześnie lokalną społeczność i wpływając na poprawę jakości życia w swoim otoczeniu.

Podczas Galantego Sprzątania, uczniowie szkół rozpoczną akcję w piątek, a w sobotę oraz niedzielę dołączą do nich urzędnicy i zainteresowani mieszkańcy. Akcja obejmuje aż 88 lokalizacji w całej Łodzi, a uczestnicy są proszeni o przybycie z rodziną, przyjaciółmi lub sąsiadami o godzinie 10:00. Organizatorzy zapewnią worki na śmieci oraz rękawiczki, a także ekologiczne torby na zakupy z logo akcji. Szczegółowe informacje, w tym lokalizacje i mapy wydarzenia, są dostępne na oficjalnej stronie internetowej akcji.

Źródło: Urząd Miasta Łódź


Oceń: Galante Sprzątanie w Łodzi: Wiosenne porządki w mieście

Średnia ocena:4.9 Liczba ocen:24


Zobacz Także