UWAGA! Dołącz do nowej grupy Łódź - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Letnie Seanse Filmowe w Kinie EC1 Łódź


W lipcu mieszkańcy Łodzi będą mieli okazję wziąć udział w bogatym programie kinowym organizowanym przez kino EC1. Wśród atrakcji znajdą się projekcje znanych filmów oraz spotkania z twórcami, w tym klasyki reżyserii Andrzeja Wajdy. Przeglądy, spotkania i różnorodne rodzaje filmów w klimatyzowanych salach stają się doskonałą propozycją na letnie wieczory.

Program lipca w kinie EC1 Łódź obfituje w różnorodne filmowe wydarzenia. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć odrestaurowane w 4K dzieła, takie jak „Przekleństwa niewinności” w reżyserii Sofii Coppoli, a także klasyka polskiego kina jak „Danton” Wajdy. W repertuarze znajdą się również filmy z kosmosu, zarówno długie, jak i krótkie, przygotowane przez młodych twórców ze Szkoły Filmowej w Łodzi.

Harmonogram wydarzeń obfituje w interesujące propozycje, na przykład dyskusje po seansach oraz prelekcje prowadzone przez znanych krytyków filmowych i twórców. Spotkania te mają na celu wzbogacenie doświadczeń widzów o kontekst historyczny i artystyczny prezentowanych filmów. Wydarzenia jak „Test Pilota Pirxa” czy przegląd filmów dotyczących sytuacji społecznych będą doskonałą okazją do głębszego zrozumienia dzieł kinematograficznych.

Źródło: Urząd Miasta Łódź


Oceń: Letnie Seanse Filmowe w Kinie EC1 Łódź

Średnia ocena:4.68 Liczba ocen:13


Zobacz Także