Łódź została dodana do znanego symulatora jazdy autokarem Fernbus Simulator, co otwiera nowe możliwości dla miłośników gier oraz wirtualnych podróży. Gracze mogą przeżyć autokarowe wędrówki po Polsce, zwiedzając 15 miast, w tym Łódź, na mapie o realistycznej infrastrukturze. Dodatek „Poland” umożliwia odkrycie najważniejszych zabytków oraz charakterystycznych miejsc w Łodzi, takich jak dworzec Łódź Fabryczna.
W ramach dodatku do gry, który obejmuje 682 kilometry dróg z polskim oznakowaniem, graczom udostępniono różne przystanki autobusowe w 15 polskich miastach. Łódź zasługuje na uwagę w tym wirtualnym świecie, a osoby grające mogą przeżywać unikalne doświadczenia związane z podróżowaniem przez miasto. Na ich trasie znajdują się istotne punkty, które oddają atmosferę Łodzi.
Gra Fernbus Simulator, razem z nowym rozszerzeniem, dostępna jest na platformie Steam, co umożliwia zainteresowanym łatwy dostęp do tej wirtualnej przygody. Warto zaznaczyć, że gra nie tylko bawi, ale także edukuje, oferując graczom możliwość poznawania polskiej kultury i architektury w sposób interaktywny. To świetna okazja, by odkryć piękno Łodzi z poziomu kierownicy w wirtualnym autokarze.
Źródło: Urząd Miasta Łódź
Oceń: Łódź w wirtualnym świecie dzięki Fernbus Simulator
Zobacz Także



