UWAGA! Dołącz do nowej grupy Łódź - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Maksymilian Garbień ponownie na podium mistrzostw Polski

Andżelika Badowicz

Andżelika Badowicz


Maksymilian Garbień, reprezentant klubu KS Społem Łódź, po raz kolejny odniósł znaczący sukces na krajowej arenie sportowej. W miniony weekend, podczas Mistrzostw Polski Juniorów w strzelectwie sportowym we Wrocławiu, zdobył brązowy medal w konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów. Rywalizacja w tej prestiżowej imprezie odbyła się między 25 a 28 września 2025 roku, gromadząc najlepszych młodych strzelców z całego kraju. Wynik Garbienia jest dowodem na jego determinację i umiejętności w tej wymagającej dyscyplinie.

Dzięki swojej świetnej postawie, Maksymilian Garbień uplasował się na trzecim miejscu, co jest kolejnym ważnym krokiem w jego karierze sportowej. Warto podkreślić, że w przeszłości młody strzelec już zdobijał medale, w tym brązowy podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz miał okazję reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej podczas zawodów „Polonia 2025” w Wilnie. Jego osiągnięcia są inspiracją dla innych młodych sportowców oraz przykładem, że ciężka praca i pasja mogą prowadzić do sukcesu.

Mistrzostwa Polski Juniorów to jedne z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu sportowym, które przyciągają uwagę zarówno zawodników, jak i kibiców. Sukcesy takich młodych strzelców jak Maksymilian Garbień zwiększają zainteresowanie tą dyscypliną sportu w Polsce. Można mieć nadzieję, że jego przyszłe występy przyniosą kolejne medale oraz rozwój kariery sportowej, a także przyciągną nowych zawodników do strzelectwa sportowego.

Źródło: Urząd Miasta Łódź


Oceń: Maksymilian Garbień ponownie na podium mistrzostw Polski

Średnia ocena:4.75 Liczba ocen:24


Zobacz Także