Nowe inwestycje mieszkaniowe przy ulicy Legionów w Łodzi


W Łodzi rozpoczęła się budowa nowego osiedla mieszkalnego przy ulicy Legionów, realizowanego przez Grupę Murapol. Inwestycja ta obejmuje powstanie czteropiętrowego budynku z 176 mieszkaniami o różnych metrażach. Prace budowlane trwają od początku roku, a ich zakończenie planowane jest na IV kwartał 2026 roku.

Murapol Filo to nowoczesny projekt, który zastąpi dotychczasowe parterowe pawilony usługowo-handlowe. Zróżnicowanie dostępnych mieszkań, w tym lokale o powierzchni od 25 do 66 mkw., ma na celu zaspokojenie potrzeb różnych grup mieszkańców. W parterze zaplanowano dodatkowe udogodnienia, takie jak komórki lokatorskie oraz lokale usługowe, co ma zwiększyć komfort mieszkańców.

Odświeżoną przestrzeń przy ulicy Wołowej również wzbogaci nowy budynek, który w ramach drugiego etapu inwestycji Murapol Osiedle Filo powstanie jako 9-piętrowy obiekt z ponad 200 mieszkaniami. Każde z mieszkań ma mieć dostęp do balkonów oraz tarasów, a na parterze mieszkańcy będą mogli korzystać z ogródków. Na podobieństwo projektu przy Legionów, także ten budynek będzie wyposażony w zielony dach, przynosząc korzyści ekologiczne oraz estetyczne.

Źródło: Urząd Miasta Łódź


Oceń: Nowe inwestycje mieszkaniowe przy ulicy Legionów w Łodzi

Średnia ocena:4.7 Liczba ocen:10


Zobacz Także