Prapremiera francuskiej komedii w Teatrze Powszechnym w Łodzi


Teatr Powszechny w Łodzi z radością ogłasza prapremierę francuskiej komedii „Nie trzeba było tego mówić” autorstwa Salomé Lelouch. Sztuka, która będzie miała swoje premierowe przedstawienie w piątek 10 stycznia, została opatrzona reżyserką Jakuba Przebindowskiego, znanego łódzkiej publiczności z wcześniejszych projektów. W trakcie spektaklu widzowie będą mieli okazję zmierzyć się z istotnymi zagadnieniami dotyczącymi współczesnych relacji międzyludzkich.

Na scenie poruszone zostaną tematy dotyczące granic wolności w związkach, a także problemy związane z równouprawnieniem i różnorodnością. Lelouch, przez pryzmat naturalnych, codziennych sytuacji, skłania do refleksji nad istotnymi kwestiami, które dotykają społeczeństwa. Reżyser Jakub Przebindowski podkreśla, że komediowy kontekst sztuki wzmacnia wagę poruszanych problemów, czyniąc je jeszcze bardziej aktualnymi w dyskursie społecznym.

Prapremiera odbędzie się 10 stycznia o godzinie 19:15, a kolejne przedstawienia zaplanowane są na dni następne, 11, 12, 14, 15, 16 oraz 17 stycznia. W lutym spektakl odbędzie się także 7, 8 i 9. Bilety na wydarzenie dostępne są w cenach 70 i 50 zł, co czyni go dostępnym dla szerokiego grona odbiorców. Teatr zaprasza mieszkańców Łodzi do wzięcia udziału w tych interesujących wydarzeniach kulturalnych.

Źródło: Urząd Miasta Łódź


Oceń: Prapremiera francuskiej komedii w Teatrze Powszechnym w Łodzi

Średnia ocena:4.87 Liczba ocen:16


Zobacz Także