UWAGA! Dołącz do nowej grupy Łódź - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Remont ulicy Szczecińskiej zakończony przed czasem


Zakończenie remontu ulicy Szczecińskiej w Łodzi przynosi wiele udogodnień dla mieszkańców. Prace, które pierwotnie miały być zakończone latem, zakończyły się przed czasem, a otwarcie zaplanowano na 24 maja. W ramach remontu poprawiono nie tylko nawierzchnię ulicy, ale również stworzono nowe chodniki, drogi rowerowe oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Remont obejmował nie tylko układanie nowego asfaltu, ale również gruntowną przebudowę podziemnej infrastruktury. Zrealizowane inwestycje przyczyniły się do powstania nowych rond oraz systemów oświetleniowych. Dodatkowo, w ramach tego projektu, posadzono ponad 600 drzew oraz 20 tysięcy krzewów, co z pewnością podniesie estetykę otoczenia oraz jakość życia mieszkańców.

Nowo otwarty odcinek ul. Szczecińskiej łączy się z istniejącą trasą, a całość formuje 5-kilometrową linię. Nowa infrastruktura ma kluczowe znaczenie dla komunikacji w regionie, służąc jako alternatywna trasa, szczególnie w kontekście planowanych remontów innych dróg. W przyszłości planowana jest kolejna przebudowa odcinka ul. Szczecińskiej, co podkreśla zaangażowanie miasta w rozwój infrastruktury transportowej.

Źródło: Urząd Miasta Łódź


Oceń: Remont ulicy Szczecińskiej zakończony przed czasem

Średnia ocena:4.94 Liczba ocen:15


Zobacz Także