UWAGA! Dołącz do nowej grupy Łódź - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Resursa Łódź o krok od awansu do 2. Ligi w siatkówce


Siatkarze Resursy Łódź zbliżają się do upragnionego awansu na drugi poziom rozgrywkowy, po udanym występie w turnieju półfinałowym. Łódzka drużyna, po zaciętej rywalizacji, zdobyła możliwość udziału w finale III ligi. W turnieju półfinałowym zawodnicy z Łodzi zmierzyli się z drużynami BAS-u Białystok, SMS-u Działdowo oraz gospodarzami z Huraganu Stare Babice. Mimo trudności w ostatnim meczu, Resursa zdołała zapewnić sobie miejsce w kolejnym etapie walki o awans.

W półfinale łodzianie zaprezentowali dobrą formę, pokonując BAS Białystok oraz SMS Działdowo bez większych problemów. Ich starcie z gospodarzami, drużyną Huragan Stare Babice, było bardziej zacięte, zakończone porażką, jednak Resursa była jedynym zespołem, któremu udało się zdobyć seta w tym meczu. Ostatecznie drużyna z Łodzi zajęła drugie miejsce w swojej grupie, co dało jej szansę na kontynuowanie walki o wyższy poziom rozgrywkowy.

W najbliższym czasie Resursa weźmie udział w turnieju finałowym, który odbędzie się w dniach 25–27 kwietnia. W szranki staną cztery ekipy, a jedynie zwycięzca turnieju zyska awans do II ligi. Nadzieje łodzian na awans są duże, a ich dotychczasowe osiągnięcia w rozgrywkach budzą pozytywne emocje wśród lokalnych kibiców. W związku z tym warto śledzić losy Resursy i kibicować im w drodze na wyższy poziom siatkarskich zmagań.

Źródło: Urząd Miasta Łódź


Oceń: Resursa Łódź o krok od awansu do 2. Ligi w siatkówce

Średnia ocena:4.87 Liczba ocen:15


Zobacz Także