Wójcin szykuje się na wyjątkowe wydarzenie muzyczne – koncert „Najpiękniejsze Kolędy Świata”, który odbędzie się 28 grudnia 2025 roku. Wydarzenie, organizowane przez Łódzki Dom Kultury, tuż po Mszy Świętej w parafii pw. św. Andrzeja Apostoła, ma na celu połączenie tradycji z nowoczesnością. Udział w koncercie jest bezpłatny, co czyni go dostępnym dla wszystkich mieszkańców oraz odwiedzających. Czekają na nich zarówno tradycyjne polskie kolędy, jak i melodie bożonarodzeniowe z różnych zakątków globu.
W programie koncertu można znaleźć takie kolędy jak „Gdy śliczna Panna”, „Cicha noc”, „Bóg się rodzi”, „White Christmas” oraz „Feliz Navidad”. Te utwory, znane i kochane przez wiele pokoleń, w połączeniu z profesjonalnym wykonaniem z pewnością dostarczą uczestnikom niezapomnianych wrażeń i emocji. Świąteczna atmosfera i wzruszające melodie stworzą idealne tło dla wspólnego przeżywania tego urokliwego czasu.
Na scenie wystąpią znani i utalentowani artyści, w tym Dorota Wójcik, Olga Maroszek oraz Rafał Songan, którzy swoją muzyką wprowadzą publiczność w świąteczny nastrój. W towarzystwie fortepianu, saksofonu oraz kontrabasu, zespół zapewni niepowtarzalne aranżacje kolęd, które przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym uczestnikom. Serdecznie zaprasza się wszystkich do Wójcina – niech magia świąt zagości w sercach każdego z nas.
Źródło: Łódzki Dom Kultury
Oceń: Świąteczny Koncert Kolęd w Wójcinie
Zobacz Także

