UWAGA! Dołącz do nowej grupy Łódź - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Zakończenie remontu ulicy Bema w Łodzi i plany na przyszłość


Kierowcy wkrótce będą mogli korzystać z nowo wyremontowanej ulicy Bema na odcinku od ul. Zgierskiej do ul. Światowida. Prace zakończyły się, a nowa nawierzchnia, chodniki oraz zieleń w postaci świeżo nasadzonych drzew są już gotowe. Otwarcie drogi planowane jest na czerwiec, a tymczasem trwają przygotowania do pełnego użytkowania ulicy. Remont ten jest częścią większego projektu, który obejmuje również sąsiednie odcinki ulicy i inne inwestycje na terenie Julianowa.

Ulica Bema, będąca kluczowym dojazdem do północnych części Julianowa, przeszła gruntowną modernizację, ponieważ wcześniejsza nawierzchnia stała się zniszczona w wyniku intensywnego ruchu oraz rozwoju okolicy. Dodatkowe nasadzenia drzew, nowe chodniki i oznakowanie mają na celu poprawę komfortu i bezpieczeństwa podróżujących. Zainstalowane również zostały ławki oraz kosze na śmieci, co ma przyczynić się do estetyki i funkcjonalności przestrzeni miejskiej.

Niezwłocznie po zakończeniu bieżącego remontu, planowane są dalsze prace na ulicy Bema, w tym modernizacja odcinka od ul. Światowida do Al. Sikorskiego, która rozpocznie się w czerwcu. Zakres tego remontu będzie zbliżony do zakończonego, obejmując nową nawierzchnię, chodniki oraz zagospodarowanie terenów zielonych. Warto zaznaczyć, że to nie jedyna inwestycja realizowana w tym rejonie, bowiem równolegle trwają prace na kilku innych ulicach w Julianowie, co świadczy o rozwoju infrastruktury w tym obszarze.

Źródło: Urząd Miasta Łódź


Oceń: Zakończenie remontu ulicy Bema w Łodzi i plany na przyszłość

Średnia ocena:4.58 Liczba ocen:10


Zobacz Także