UWAGA! Dołącz do nowej grupy Łódź - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Styczeń 2026 w Centrach Zdrowego i Aktywnego Seniora w Łodzi – miesiąc otwarty i bez zapisów


W styczniu 2026 roku Centra Zdrowego i Aktywnego Seniora w Łodzi ogłaszają miesiąc otwarty, co oznacza, że seniorzy będą mogli swobodnie odwiedzać te placówki bez konieczności wcześniejszego zapisywania się. To doskonała okazja, aby zapoznać się z ofertą oraz atmosferą panującą w tych miejscach. W trakcie miesiąca seniorzy będą mieli szansę na uczestnictwo w różnych, rekreacyjnych aktywnościach. Jakie zajęcia będą dostępne w lutym oraz kiedy rozpoczną się na nie zapisy?

Styczeń w Centrach Zdrowego i Aktywnego Seniora będzie nie tylko czasem organizacyjnym, ale również doskonałą okazją do interakcji z koordynatorami oraz innymi seniorami. Chętni będą mieli możliwość rozejrzenia się po salach, zwiedzenia obiektu, a także zapytania o oferowane zajęcia, co pozwoli przełamać pierwsze lody przed powrotem do regularnych zajęć. Miesiąc otwarty ma na celu zapoznanie seniorów z możliwościami, jakie oferują CZAS-y.

W ramach styczniowych aktywności, seniorzy będą mogli skorzystać z kilku prostych form spędzania czasu, takich jak tenis stołowy, brydż czy nordic walking. Teadowe formy rekreacji mają na celu zachęcenie do wyjścia z domu i wsparcie w aktywnym trybie życia. Ponadto, zapisy na zajęcia planowane na luty rozpoczną się 25 stycznia 2026 roku. Seniorzy mogą już teraz rozważać powrót do CZAS-ów na stałe, mając jednocześnie okazję do swobodnego poznawania oferty tych placówek.

Źródło: Urząd Miasta Łódź


Oceń: Styczeń 2026 w Centrach Zdrowego i Aktywnego Seniora w Łodzi – miesiąc otwarty i bez zapisów

Średnia ocena:4.45 Liczba ocen:23


Zobacz Także