Forum Łódź, Paintball Łódź, Quady Łódź, Snowboard Łódź     BlogiBlogi      Szukaj     Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy      Regulamin      Mapa Google      Kalendarz      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości ·

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: po, wyborach

Po wyborach
Autor Wiadomość
Sabrina
Rzeźnik

Marker: GEO / EGO Ten
Team: Madsheep

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 17:07 Po wyborach

Kontynuując temat z ShoutBox'a

Rzeźnik Nie wydaje mi się że źle strzelam. Znaczna ilość ludzi w średnim wieku którzy sa za granica wyemigrowali dość dawno niektóży jeszcze jak Ciebie na świecie nie było. Ludzie w średnim wieku kórzy wyjechali w ostatnim czasie to jest zaledwie odsetek całości tego co jest za granicą

Jeśli chodzi o cud gospodarczy Irlandi to Tusk mówi o nim ale nie wie na czym polega co udowodnił prezydent Kwaśniewski w debacie z Tuskiem Ten Jełop Tusk nie potrafił odpowiedzieś na proste pytanie Prezydenta Kwaśniewskiego

Co do obrzucania błotem to masz racje bo Kaczyński z PiS'em jechali równo ale dobrze wiesz że to działa w obie strony i Tusk z PO nie byli w tym bierni Co dalej nastąpi? A no to że teraz PiS będzie nałogowo obrzucał władze błotem tak samo jak do teej pory czyniło to PO
Napisałes że nie twiedzisz że się sytuacja zmieni. Ja mam takie same zdanie na ten temat. To po jaki Ch.j te wybory po to żeby wydać nasze pieniądze. Nowa Frakcja polityczna zacznie obsadzać stanowiska samorządy czy inne niezbędne do własciwej pracy rządu urzędy a to kosztuje myślisz że kto za to zapłaci? Pewnie że my. Zacznie się twożenie ustaw uchwał i innych "pod siebie" aby partia mogła jak najłatwiej funkcjonować i przez dwa lata nic się nie zmieni bo będą musieli "przygotować się do pracy" i będą następne dwa lata zmarnowane i ile kasy rozpieprzonej

Animus
Lachon
Anihilator

Marker: ION

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 17:19 

Sabrina powiem ci tylko jedno to ze Po wygralo wybory raczej duzo nie zmieni jesli chodzi o Polske natomiast zmieni duzo na swiecie majac kaczynskich na czele niestety Polska stala sie wielkim posmiewiskiem i nikt tego nie zaprzeczy nawet dzialacze PIS stalo sie i tak sie mialo stac jedno co wygral PIS to to ze nie ma LPR i Samoobrony w rzadzie i w nastepnych wyborach bedzie zupelnie inaczej a czas wszystko okaże

NILDEN
Chuck Norris
NILDEN OR KWAS

Marker: MINI+WgP
Team: Echo Team
Quad: Fiat 126p

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 17:38 

przez kaczor mieliśmy :!: przerąbane :!: wole po mniejsze zło :!: też nie jest gites :!: najlepszym wariatem by była rewolucja.... :cool: i nowy ład :lol:

<a href=nilden@tlen.pl" title="Tlen">

Rzeźnik
Chicken Joe

Marker: A1 + Prophecy
Team: Echo Assault
Tel:: 609 713 119

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 17:49 

ja pi***ole Nilden...

Arab
Ex Terminator

Marker: E-TEK
Team: ECHO TEAM
Deska snow: NITRO

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 18:21 

rewolucja to jest to dobrze gadasz Nilden najlepiej na farbe rząd kontra my

mars-el
Kononowicz
Ty DziFko :]

Marker: EGO 05 + IoN

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 18:25 

Ja podtrzymuje swoje zdanie
proponuje uruchomic ponownie Oswiecim !!!
bo takie wybory generalnie ch..... daja
GG - 2019582 tel. - 501-249-779
EDIT by mars-el™
Paintball Łódź, Łódź paintball

<a href=mars-el@o2.pl" title="Tlen">

Sabrina
Rzeźnik

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 18:44 

Nilden czy Ty kiedyś na tym forum napiszesz coś normalnie. Bo na razie to jakieś niezrozumiały bełkot z wykrzyknikami. To że z Kaczyńskich było pośmiewisko to jest tylko nasza wina. To my robiliśmy pośmiewisko na cały świat pisząc jakies prześmiewcze wierszyki montując zdjęcia i filmy.

Arab
Ex Terminator

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 18:59 

Tez prawda ale teraz powinismy byc pełni nowej nadzieji dajmy im szanse i ich wypromujmy a tak wogule to zasługujemy na taki rząd jaki sobie wybralismy
ps. jestescie strasznie negatywnie nastawieni a przeciez ma byc lepiej i w to powinismy wierzyc

mars-el
Kononowicz
Ty DziFko :]

Marker: EGO 05 + IoN

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 19:07 

Wiara czyni cuda jak mawiaja starzy paintbalisci :]
GG - 2019582 tel. - 501-249-779
EDIT by mars-el™
Paintball Łódź, Łódź paintball

<a href=mars-el@o2.pl" title="Tlen">

Arab
Ex Terminator

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 19:10 

dokładnie
zreszta czas pokaze

NILDEN
Chuck Norris
NILDEN OR KWAS

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 20:33 

sabrina kaczory same były sobie winne zobacz jak oni sie zachowują jakie przekryty robią :?: i jak sie z tego nie nabijać :?: jak było z pielęgniarkami :?: i ponownie pytam :!: jak sie z tego nie nabijać :?: to jest fenomen na skale światową :!: gdzie na świecie w czasie obecnym są tacy ludzie u władzy :?: ok Kaczor Donald Z PO ma wadę wymowy ale tak mi sie wydaje będzie lepiej jak oni będą u władzy:!:

co do rewolucji hehe co nam innego zostanie jak cały czas tak będzie :?: kolejne wybory i kolejne i jak sam powiedziałeś za czyje pieniądze za nasze :!: to jest tragiczne :!:

Animus
Lachon
Anihilator

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 20:51 

NILDEN mala poprawka pielegniarki dostaly 1000 zł podwyżki przed 3 tygodniami raczej jako propaganda ale zyskaly to co chcialy

NILDEN
Chuck Norris
NILDEN OR KWAS

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 22:22 

[b]Animus[/b], ok ale jak zostały potraktowane??

Sabrina
Rzeźnik

Wysłany: Pon Paź 22, 2007 22:27 

I tak powinni być traktowani strajkujący bo w przeciwnym razie każdy będzie wchodził z buciorami na biurko premiera(nieważne kto nim był, jest i będzie) i żądał podwyżki. Zapewniam Cie że jak by im popuścił z tym traktowaniem to ja bym był następny w kolejności po podwyżke u premiera w biurze bo dlaczego nie

NILDEN
Chuck Norris
NILDEN OR KWAS

Wysłany: Sro Paź 24, 2007 23:30 

co :?: sabrina one sie tam nie prosiły sam je zaprosił i potraktował jak szmaty lepiej zęby powiedział spadajcie niż żeby wbił je w ziemie... takie jest moje zdanie :neutral:

Animus
Lachon
Anihilator

Wysłany: Czw Paź 25, 2007 08:55 

NILDEN, powiem ci jedno wszystkich strajkujacych lekazy i pilelengniarki bym rozstrzelal nie bede sie wywodzil dlaczego powiem krotko zdrowie mojego dziecka i mam naprawde gdzies ich zachciewajki jak chca to niech spierdzielaja do szwecji czy angli ale nie kosztem zycia dzieci ich zdrowia i reszty osob :evil: :evil: :evil: :evil:

PlaszczykChaosu
DISCOPOLO`wiec

Marker: czerwono-czarny
Team: Chaos
Deska snow: santa cruz

Wysłany: Czw Paź 25, 2007 10:04 

Sorry chłopie ale jak moja Mama odchodząc na emeryturę w zeszłym roku miała 900 zł na rękę po kilkudziesięciu latach pracy to wiesz.... I jak ktoś powie że to jest prosty zawód i bezpieczny to bez komentarza, Powiedz mnie tylko jak Ci ludzie mają cokolwiek osiągnąć jak inne formy strajku w ogóle nie działają, górnicy tylko podchodzą pod sejm i dostają co chcą np kolosalne odprawy... a tu nic lipa tylko obietnice, a tak w ogóle życzę Tobie że w wieku 50 lat, mając dwójkę dzieci będziesz zmuszony finansowo wyjechać do tej np Szwecji. (tekst był o pielęgniarkach nie o lekarzach bo tu jest trochę inna sytuacja)

Animus
Lachon
Anihilator

Wysłany: Czw Paź 25, 2007 10:26 

tyczy sie to ogolnie o calej reformie zdrowia i nie jest to wazne czy pielegniarka czy lekarz kiedy nie ma lekarza na obiekcie sprawy przjmuja pielegniarki nie mow mi o pracy w szpitalu niestety polowa rodziny tam pracuje wiec wiem co jest za jaka kase moja siostra pracuje jako ginekolog-polozna w krakowie na normalnym etacie w szpitalu panstwowym uwierz mi zarabia naprawde dosc przyzwoicie ale nie o to tu chodzi wyobraz sobie jaca dziecko w ciezkim stanie pojechalem do CZMP gdzie lekarze strajkowali a pielegniarka stwierdzial ze ja to GUWNO obchodzi jest strajk i nie wejde do szpitala z malym dla mnie to nic innego jak surwysynstwo jesli sie ktos sie nie pisze na taka pensje to niech zmieni zawod albo wyjedzie z kraju kazdy potrafi tylko nazekac czemu szpital dostal w czestochowie podwyzki bo zlozyl wymowienia ale PRACOWALI NORMALNIE a nie z butelkami pod sejm poszli bodz glodowke zrobili a co gorsi idioci zamkneli szpital z napisem strajk okupacyjny

Kazda sytuacje mozna rowzwinac tylko trzeba podejsc z glowa do tego

Sabrina
Rzeźnik

Wysłany: Czw Paź 25, 2007 12:49 

To co zrobiły pielęgniarki to zakrawa na rozstrzelanie tak jak wcześniej Animus pisał. Pielęgniarka rozpoczynając swoją edukacje w tym właśnie kierunku była świadoma tego ile będzie zarabiać. A teraz nagle popieprzyło się w główce i se wymyśliły że one chcą więcej. Jak pielęgniarka chce zarabiać więcej niech zmieni kfalifikacje np na szwaczke czy księgową. Nikt jej nie zmuszał do nauki zawodu w którym zarabia się grosze. Dzisiaj mamy takie czasy że często musimy się przekfalifikowywać szkolić aby podjąć prace to dlaczego pielągniarki mają być zwolnione z tego przywileju. Jeśli chodzi o to co Płaszczyk napisał to nikt nie kwestionuje czy zawód pielęgniarki jest prosty czy nie, bezpieczny czy nie. Ja robie konsole wideo i w wielu przypadkach musze pracować przy otwartej podłączonej konsoli do sieci 250V czy to jest bezpieczne? W każdej chwili może wystrzelić mi w tważ tzw elektrolit lub porazić mnie prąd co miało miejsce dwa razy aż mi cycki staneły :smile: . To też nie jest bezpieczne. Praca w kiosku ruchu też nie jest bezpieczna po za tym że narażony sprzedawca jest na napad to zawsze do kiosku może wjechać samochód znam taki przypadek. Więc nie można powiedzieć że praca pielęgniarki jest bardziej niebezpieczna np od mojej czy bardziej odpowiedzialna od pracy motorniczego tramwaju. Jeśli chodzi o emeryture to mi grozi że będę jej miał 600zł a młodszym że nie będą jej mieli wcale. Więc sorry ale 900zł to wypas smutne to ale prawdziwe

Katol
Lachon

Wysłany: Czw Paź 25, 2007 17:43 

PlaszczykChaosu napisał/a:
górnicy tylko podchodzą pod sejm i dostają co chcą np kolosalne odprawy

Bo górników się boją, tak samo jak stoczniowców. Co jak co ale historia naszego kraju pokazała co potrafią te dwie grupy

Sabrina napisał/a:
To co zrobiły pielęgniarki to zakrawa na rozstrzelanie

Zgadzam się, to co zrobiły to przesada. Mój znajomy miał "przyjemność" odwiedzić szpital w czasie strajków, został "grzecznie" poproszony o zajęcie miejsca w poczekalni a tak zobaczyło kolesia ze zamianie otwartym ręki ( ręka była tylko obandażowana) który powiedział mu że czeka od 2,5 h, więc mój znajomy opuścił szpital bo doszedł do wniosku że jego bój to nic w porównaniu z tym kolesiem

A wracając do tematu ja jestem zadowolony z wyników wyborów bo jak dla mnie P.O. w tej chwili jedyna sensowna partia do objęcia władzy ale zobaczymy co pokaże przyszłość.

A co do kaczorów najbardziej u nich denerwowało mnie prowadzenie polityki zagranicznej , w tej kwestii to już stanowczo przesadzili. Tak się składa że jeden z moich profesorów jest członkiem jakiejś komisji europejskiej (coś związanego z ochroną środowiska) no i przybliżył nam to co się mówi w kuluarach, podsumuje to tak od 1989 Polska nie miała tak złej opinii, jest uważana za kraj nie stabilny, z którym nie warto rozmawiać bo labo mówi ciągle nie albo nie wiadomo czy nagle nie zmieni decyzji

Sabrina
Rzeźnik

Wysłany: Czw Paź 25, 2007 22:32 

Z tą polityka zagraniczna to moim zdaniem jest nieco inaczej niż to media przedstawiały. Sprawa "złej" polityki zagranicznej Kaczyńskiego oparła się o tak zwany pierwiastek. Media krzyczały umieramy za pierwiastek nagłasniały i negowały zwłaszcza te barany z TVN. Moim zdaniem Kaczyński pokazał że możemy być twardymi partnerami i negocjatorami cisnoł europe ile tylko mógł a na końcu odpuścił bo wiadomo było że nie zostanie przy swoim stanowisku do końca. Wywalczył dla nas tyle że chyba więcej nie można było i to się właśnie europie nie podobało bo nagle się okazało że polska może i potrafi powiedzieć NIE. Jest takie stare przysłowie" Masz frajera to go duś jak się zesra to go puść" i tak właśnie zrobił Kaczyński. Teraz po wyborach europa zaciera ręce i cieszy się że będziemy mieli premiera dupowłaza. I teraz jak rozpocznie się sprawa eksporu mięsa do rosji to europa powie: Donald daj se spokój z tym mięsem sami je zjedzcie. A Donald na to: Macie racje zapraszam za tydzień wszystkich na grila. W całej kampani PO ani razu nie wspomniało o załatwieniu tej sprawy. A hitem jest plan PO dotyczący zrobienia przetargu na amerykańską tarcze antyrakietową a znając życie pewnie wygrają go rosjanie

Katol
Lachon

Wysłany: Czw Paź 25, 2007 22:56 

Ja nie mówię tylko o "pierwiastku". Wyrobiłem sobie zdanie dzięki paru osobą, większość z nich regularnie bywa za granicą a cześć z nich jest zaangażowana w różne projekty międzynarodowa (mówię o wykładowcach). Za przeproszenie ma ale zdecydowanie bardziej wierze profesorowi który jest członkiem komisji europejskiej, ma tytuł profesora, wykłada na zagranicznych uczelniach, ma kilka patentów i 3/4 życia spędził za granicą niż kolesiowi który w tym wieku mieszka z mamą, dzieli z nią konto, a zamiast w domu (i w innych miejscach) zabawiać się w najgorszym przypadku z żoną ( :razz: :razz: :razz: ) siedzi i głaszcze swoje ulubione zwierzątka (niech każdy zinterpretuje to jak chce :grin: )

P.S. Sabrina a nie uważasz że wstępne niewpuszczenie obserwatorów (wielka obrażenie sie naszej pani minister) to była już kpina w żywe oczy. A sami chcemy wysyłać obserwatorów na Ukrainę i Białoruś

Odpowiedz do tematu