Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /includes/template.php on line 1067
excitre's blog excitre's blog
excitre's blog
Witaj na moim blogu
Łódź - forum ludzi aktywnych Strona Główna -> Blogi -> excitre's blog

Użytkownicy przeglądający ten blog: Brak

Sklep z akcesoriami z gry LoL

Pią Mar 12, 2021 20:26
Słyszymy League of Legends i od razu wiemy, że chodzi o grę, która cieszy się milionami użytkowników i niesamowitą historią, na której jest oparta? Super, bo to tylko potwierdza, że gra w LoLa cieszy się sporym zainteresowaniem i mimo swoich lat, cały czas jest atrakcyjna dla kolejnych pokoleń graczy. Ale czy wiemy, że LoL to nie tylko gra? Czy mamy świadomość, że jeśli zaliczamy się do największych fanów League of Legends, to możemy się zaopatrzyć w gadżety, które związane są z tą grą? Jak się okazuje wybór produktów LoL jest tak wielki, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Z czego możemy wybierać?

Jeśli chcemy pokazać, jak ważną częścią naszego życia jest gra w LoLa, to koniecznie powinniśmy zajrzeć na oficjalny sklep, który oferuje artykuły związane z tą grą. Mamy tutaj do wyboru biżuterię, ubrania, figurki czy podkładki pod myszkę. To oznacza, że każdy fan League of Legends znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Co więcej, możemy także wybierać wśród zestawów, które oferowane są na konkretne wydarzenia, jak chociażby walentynki. Dla miłośników gry w LoLa proponowane są również maskotki i breloczki, jeśli chcą mieć swoich ulubionych bohaterów blisko siebie. Kupując w takim sklepie mamy pewność, że wspieramy producenta tej gry, dzięki czemu ma możliwość dalszego jej rozbudowywania. Tym bardziej, że League of Legends jest nam przecież oferowane za darmo i spędzanie czasu przy tej grze nie wiąże się z żadnymi kosztami. Są to akcesoria wysokiej jakości, a więc decydując się na ich zakup będziemy mieli pewność, że na wiele lat będziemy mieli pamiątkę z LoL.

Różne ceny

Warto też wiedzieć, że akcesoria z League of Legends oferowane są nam w różnej cenie. Od kilku do nawet kilkudziesięciu Euro, a to oznacza, że naprawdę każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo możemy kupić sobie kubek z bohaterem League of Legends, dzięki czemu cały czas będzie mógł być z nami. Możliwości jest sporo, dlatego warto poświęcić trochę czasu na przejrzenie oferty sklepu LoL. Wówczas będziemy mogli zdecydować, czy chcemy kupić coś użytkowego, czy coś z akcesoriów kolekcjonerskich League of Legends. Warto też systematycznie zaglądać do tego sklepu, tak aby nie przegapić nic ciekawego co się w nim pojawi. Taki sklep to z pewnością prawdziwa gratka dla fanów LoLa. Rozgrywanie potyczki w momencie, gdy figurki będą stały w zasięgu wzroku, a w kubku z LoL będzie ulubiona herbata, z pewnością dostarczy nam niesamowitych wrażeń.

Warto zobaczyć z jakich akcesoriów związanych z League of Legends możemy skorzystać. Wówczas będziemy mogli zdecydować, co najbardziej nam się podoba. Poza kubkami, czapkami, plakatami i figurkami, możemy się również zdecydować na pobranie tapety, którą będziemy mogli zamieścić na naszym monitorze. Wówczas nasze ulubione postacie z LoLa będą z nami również wtedy, gdy nie będziemy grali, a będziemy zajmowali się bardziej prozaicznymi zadaniami dnia codziennego. Nie mniej, bez problemów możemy zadbać, aby akcesoria z LoL były z nami w każdym momencie.

Po więcej informacji wejdź na https://www.lolporadnik.pl/ !

Napisał/a: excitre    0 Comments    (Post your comment)
Trackbacki (0) Permalink

Jak falownik steruje silnikiem?

Wto Gru 29, 2020 18:50
Automatyka to gałęź przemysłu, która powszechnie wykorzystuje falowniki. Rolą falownika jako urządzenia elektrycznego jest przetwarzanie prądu stałego DC na prąd zmienny AC o regulowanej częstotliwości i wartości. Falownik znajduje zastosowanie w sterowaniu prędkością pracy silnika trójfazowego. Łagodny rozruch i łagodne zatrzymanie się jednostki napędowej jest możliwe właśnie dzięki pracy falownika, który to umożliwia płynną regulację prędkości obrotowej. Płynny i łagodny rozruch i zatrzymanie to oczywiście dłuższa żywotność całej automatyki, a to także priorytet w zastosowaniu falowników.

Zastosowanie falowników w automatyce przemysłowej

Ogólnie rzecz ujmując falowniki znajdują dziś szerokie zastosowanie w najnowszych systemach napędowych maszyn usprawniając znacząco ich pracę. Falownik jest urządzeniem służącym do regulacji prędkości obrotowej oraz momentu obrotowego. Falownik to nic innego jak urządzenie, dzięki któremu prąd osiąga częstotliwość i napięcie odpowiednie do danego systemu napędowego maszyny. Falownik kontroluje prędkość pracy danej maszyny przez kontrolowanie prędkości jej silnika. Jego zadaniem jest zmiana prądu zmiennego o stałej częstotliwości na stały o częstotliwości regulowanej w zakresie od 0 do 50 Hz.

Falowniki wykorzystywane są dziś powszechnie i na dużą skalę. Są w nie wyposażone chociażby nasze domowe sprzęty AGD (pralki, wentylatory). Dzięki falownikom zmniejszane jest użycie energii elektrycznej w tychże sprzętach. Na większą skalę falowniki wykorzystywane są jednak w przemyśle, gdzie używane są w maszynach pracujących ze zmienną częstotliwością ruchu. Takie falowniki można kupić między innymi w sklepie Automatyka-Sklep.eu.

Falowniki wykorzystywane są w różnorakich maszynach- np. w piłach, maszynach do pakowania, jest też stałym elementem w systemach fotowoltaicznych, które zyskują na popularności. Falownik odpowiada w nich nie tylko za najbardziej kompletną konwersję prądu stałego na prąd przemienny, ale zapewnia pracę ogniwa słonecznego w optymalnym punkcie pracy, monitoruje sieć i wydajność systemu fotowoltaicznego.

Rodzaje falowników


Falowniki możemy dzielić na różne rodzaje zależnie od tego jak je skategoryzujemy. Taki podstawowy podział wygląda następująco:

- falowniki jednofazowe- przeznaczone są do silników jednofazowych; falowniki takie obsługują silniki wyposażone w jedno uzwojenie główne i pomocnicze oraz kondensator; są to falowniki do urządzeń o niewielkiej mocy,

- falowniki trójfazowe- bardziej rozbudowane i stosowane powszechnie w automatyce; posiadają często regulatory PID oraz wyposażone są w system sterowania wektorowego,

- falowniki wektorowe- idealne ze względu na zdolność utrzymania stałej wartości elementu obrotowego silnika; falownik ten osobno steruje strumieniem oraz momentem uzwojenia; falownik taki wymaga autokonfiguracji oraz wprowadzenia parametrów silnika,

- falowniki skalarne- zapewniają mniejszą dokładność regulacji prędkości obrotowej silnika; znajdują zastosowanie w silnikach o stosunkowo niedużej mocy; ich dużą zaletą jest to, iż utrzymują stały stosunek pomiędzy napięciem skutecznym a częstotliwością silnika; do tego typu falowników można podłączyć kilka silników.

Myślisz o zakupie falownika? Wejdź na https://automatyka-sklep.eu/falowniki i zapoznaj się z pełną ofertą.

Napisał/a: excitre    0 Comments    (Post your comment)
Trackbacki (0) Permalink

Zakładanie spółek na Cyprze - wszystko, co musisz wiedzieć

Wto Gru 01, 2020 18:03
Bardzo korzystny system podatkowy, a co za tym idzie możliwość tworzenia korzystnych struktur do zarządzania majątkiem firmy, ale także ciekawe położenie Cypru pomiędzy Azją, Afryką i Europą- to wszystko sprawia, iż kuszącym jest kwestia zakładania państwa w tym wyspiarskim kraju. Korzystne i kuszące jest to także z tego powodu, iż Cypr uznawany jest za kraj stabilny politycznie jak i gospodarczo, a inwestycje lubią taki klimat. System prawa Republiki Cypru wzorowany jest na brytyjskim systemie common law. Jak wygląda sprawa zakładanie spółek na Cyprze i czy jest to bezpieczne?

Czy założenie spółki na Cyprze na sens?

Przedsiębiorcy zakładają cypryjskie spółki dlatego, iż jest to działanie mające wiele walorów biznesowych. Owszem, już sam kraj jest piękny i warto mieć w takim miejscu założoną firmę, ale chodzi tu głównie o zalety podatkowe oraz prawne. Nie tylko Szwajcaria czy Lichtenstein, ale także Cypr jest dziś uważany za centrum biznesowe oraz finansowe wysoko postawionych przedsiębiorstw. Spółki na Cyprze otwierają ci, którzy posiadają już własne biznesy, ale także inwestorzy, którzy na rynek biznesowy dopiero zamierzają wejść. Cypr, podobnie jak Polska, jest członkiem Unii Europejskiej od 2004 roku, co jest nie bez znaczenia- członkostwo Cypru w UE daje firmom swobodę przepływu kapitału, a także swobodę prowadzenia działalności gospodarczej w każdym z krajów Unii. Za otwarciem firmy na Cyprze przemawia fakt, że wyspa może pochwalić się najniższą w Unii Europejskiej stawką podatku dochodowego- a że Polska jak i Cypr wchodząc do UE podpisały umowę dotycząca unikania podwójnego opodatkowania, mając firmę na Cyprze podlegamy jej prawu podatkowemu. Cypr zachęca do rejestracji spółek także tym, iż posiada niskie koszty, założenia, utrzymania i funkcjonowania firmy, obowiązuje także na Cyprze gwarancja poufności gospodarczej.

Na Cyprze można się też spotkać z tym, iż istnieją już spółki założone w tym kraju i stworzone w zasadzie tylko po to, by je odsprzedać. To więc opcja dla tych, którzy chcą ominąć etap zakładania spółki- spółki gotowe i już zarejestrowane istnieją zazwyczaj krótko i nigdy nie prowadziły żadnej działalności gospodarczej.

Spółka na Cyprze a bezpieczeństwo prawne

By zarejestrować spółkę na Cyprze, warto nawiązać współpracę z zespołem dobrych doradców biznesowo- prawnych, którzy posiadają doświadczenie w kwestii rejestracji takich spółek. System prawny Cypru oparty jest na prawie anglosaskim- common law, prawie precedensowym.
Tworzenie spółki na Cyprze ma przebieg dwuetapowy. Pierwszy etap to złożenie stosownego wniosku o zgodę na zarejestrowanie spółki- wniosek posiada nazwę spółki, adres i opis jej działalności. Spółka na Cyprze musi mieć minimum jednego dyrektora i jednego sekretarza, nie istnieją jednak zapisy co do minimalnej i maksymalnej wysokości kapitału zakładowego spółki.

Spółki zarejestrowane na Cyprze płacą podatek dochodowy w wysokości 12,5%. Dywidendy wypłacane przez cypryjskie spółki swoim wspólnikom – niezależnie od rezydencji zasadniczo nie podlegają opodatkowaniu, podobnie jak odsetki. Prawo cypryjskie wymaga, by spotkania zarządu spółek cypryjskich odbywały się na Cyprze oraz by ulokowany na wyspie był ośrodek zarządzania spółki, a także umożliwiona była pełna kontrola spółki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zakładaniu spółek na Cyprze, a może nurtuje Cię inny biznesowy temat? Skontakuj się z https://pla.partners/ !

Napisał/a: excitre    0 Comments    (Post your comment)
Trackbacki (0) Permalink

Pojemniki próżniowe na żywność- dlaczego warto je mieć?

Pon Paź 19, 2020 12:14
Pojawiają się w coraz większej liczbie gospodarstw domowych i to trend, który bardzo cieszy. Mowa oczywiście o pojemnikach próżniowych, które pozwalają nawet na 5 razy dłuższe przechowywanie żywności w stanie nadającym się do spożycia. Polecane są zwłaszcza tym osobom, które na co dzień marnują żywność, wyrzucają ją, robią zbyt duże zakupy, ale też dla tych, którzy lubią mieć zapasy produktów żywnościowych na jakąś okazję. Jak działają takie pojemniki i dlaczego warto je mieć w swojej kuchni?

Jak działa próżnia w pojemnikach próżniowych?

Próżnia to najkrócej mówiąc przestrzeń całkowicie wolna od powietrza i dostępu tlenu. Pojemniki próżniowe sprzedawane są wraz z pokrywkami i pompkami. Umieszczenie pompki w otworze pokrywki pojemnika pozwala w łatwy i szybki sposób odessać dosłownie powietrze z pojemnika, a umieszczone w nim jedzenie- to surowe czy to ugotowane- przechowywane jest od tego momentu w warunkach próżniowych. Usunięcie większości powietrza z opakowania można uważać za modyfikację atmosfery wokół zapakowanego produktu.
Na skutek umieszczenia pożywienia w próżni, uniemożliwiamy namnażanie się na jedzeniu wszelkich patogenów, które mogłyby je zepsuć. Nie namnażają się bakterie, pleśnie ani drożdże, które do powstania potrzebują przecież tlenu, którego w próżni nie ma. Próżnia - czyli środowisko ubogie w tlen a bogate w dwutlenek węgla - przyczynia się do znaczącego ograniczenia wzrostu wszelkich wyżej wymienionych organizmów, które przyczyniają się do psucia się mięs, ryb, gotowych dań, etc. Jedzenie pakowane próżniowo utrzymuje swoje cechy sensoryczne- a więc smak, zapach, a także wygląd. Sama jakość i trwałość pakowanych próżniowo produktów zależy głównie od tego, czy żywność nie została wcześniej tuż przed pakowaniem zanieczyszczona wtórnie, mikrobiologicznie, czy odpowiednio obchodziliśmy się z nią podczas krojenia, gotowania, a także czy była kupiona rzeczywiście świeża.

Plusy i minusy przechowywania żywności w pojemnikach próżniowych

Pakowanie i przechowywanie jedzenia w pojemnikach próżniowych ma bardzo wiele plusów, do których należą:
• przede wszystkim komfort - nie zastanawiamy się jak przechowywać żywność, czy ją zamrozić by była świeższa dłużej, używajmy jedynie pojemników, pakujemy żywność i odsysamy powietrze ciesząc się następnie żywnością nawet o 3-5 razy dłużej świeżą niż ta, przechowywana tradycyjnie,
• możemy ugotować więcej i nie marnować już jedzenia- to dobre rozwiązanie dla osób, które dużo gotują- z pojemnikami próżniowymi można sobie ugotować np. zupę, która przydatna jest do spożycia nawet przez 7-10 dni, to świetny sposób na przygotowywanie żywności np. na cały tydzień i sukcesywne jej zjadanie, bez wyrzucania i marnowania,
• pakując żywność próżniowo zachowujemy w niej wartości odżywcze, a także minerały i witaminy, a więc jemy zdrowo,
• możemy przechować więcej- np. po promocyjnych zakupach w supermarkecie, gdzie kupiliśmy produktów nadprogramowo- to świetna sprawa, jeśli np. za kilka dni spodziewamy się gości.

Chcesz kupić wysokiej jakości pojemniki próżniowe? Zapoznaj się z ofertą https://seeyoo.pl/!

Napisał/a: excitre    0 Comments    (Post your comment)
Trackbacki (0) Permalink

Gdzie przydają się tłumaczenia?

Pon Sie 31, 2020 13:35
Zdajesz sobie sprawę, że na Ziemi żyje około 7,8 miliarda ludzi? Według różnych statystyk najwięcej ludzi zamieszkuje Azję. Szacuje się, że na naszej planecie współcześnie jest 7117 języków. Z kolei krajem z największą liczbą języków jest Papua-Nowa Gwinea, badacze doliczyli się tam ich ponad 800, Ethnologue podaje, że jest ich dokładnie 840, wiedziałeś? Z kolei wśród tych najbardziej popularnych języków, które posiadają najwięcej użytkowników znajdują się między innymi: chiński (mandaryński), angielski, hindi, hiszpański, francuski, standardowy arabski, bengalski czy rosyjski. Trudno sobie wyobrazić sytuację, że przy takiej różnorodności języków nagle mamy zablokowany dostęp do informacji, dzieł kultury, literatury czy muzyki tworzonej w językach obcych. Raz, że poczulibyśmy istnienie barier i faktycznych granic, a dwa żylibyśmy w świecie chaosu. A to dopiero czubek góry lodowej. Taki scenariusz mógłby mieć miejsce, gdyby zabrakło tłumaczy. W ogóle strach o czymś takim pomyśleć, prawda? Sprawdzamy dziś, gdzie przydają się tłumaczenia? Zaczynamy!

Gdzie przydają się tłumaczenia?

Chcesz wiedzieć, gdzie przydają się tłumaczenia? Wszędzie! Naprawdę. Wystarczy na chwilę zatrzymać się i pomyśleć. Praca tłumacza potrzebna i niezbędna jest od świata biznesu, ekonomii i finansów, przez prawo, medycynę, naukę, inżynierię i technikę, aż po media, marketing czy literaturę piękną i popularną. Ktoś zwraca się do zawodowego tłumacza, ponieważ potrzebuje przetłumaczyć kontrakt, umowę o pracę, badania naukowe. Ktoś inny zleca przekład CV, contentu przeznaczonego na social media czy książki popularnonaukowej. Jeszcze ktoś trzeci udaje się do biura tłumaczeń ze względu na to, że zależy mu na niezwłocznym wykonaniu tłumaczenia tekstu dotyczącego technologii, instrukcji maszyn i urządzeń czy poufnych materiałów dotyczących strategii wejścia na zagraniczny rynek. A to zaledwie jakaś namiastka tego, kiedy i gdzie przydają się tłumaczenia. A gdy jeszcze na sprawę spojrzymy przez pryzmat współczesności, "ów wszędzie" nabiera jeszcze większego znaczenia. Podróżujemy coraz więcej. Z roku na rok widać też, że jest na świecie całkiem spora grupa osób migrujących za lepszą pracę. Lubimy też móc kupić coś przez Internet z drugiego krańca świata. Do tego nie wyobrażamy sobie sytuacji, że nie możemy się komunikować z kimś, kto włada innym językiem. Tłumaczenia są ważne, potrzebne i dotyczą niemal każdej sfery życia.

Jak uczyć się przekładu? Jak rozwijać swój warsztat?

Tłumaczenia pisemne i ustne wykonywane dla klientów prywatnych i firmowych wymagają profesjonalizmu. Tu bowiem nie robisz czegoś na swój własny użytek wykorzystując Tłumacza Google czy tradycyjny słownik. Jak uczyć się przekładu, aby móc zawodowo przekładać? Jak rozwijać swój warsztat tłumacza, aby być naprawdę świetnym ekspertem? Ścieżka edukacji i kariera zawodowa może rozwijać się w dowolny sposób. Wszystko zależy od Ciebie. Już na "dzień dobry", zadaj sobie pytanie: czym dokładnie chcę się zajmować? Wbrew pozorom nie chodzi tylko o to czy chcesz wykonywać tłumaczenia z języka polskiego na angielski, chiński czy hiszpański, ale o Twoją specjalizację. Myślisz bardziej o tłumaczeniach prawniczych, medycznych, tych dotyczących ekonomii, inżynierii, a może w ogóle marzysz o przekładaniu książek? Po pierwsze wybór. Uwierz nam na słowo, o wiele łatwiej i szybciej staniesz się zawodowcem, jeśli będziesz miał jasno określony cel. Washington Irving powiedział: "wielkie umysły mają cele. Małe umysły mają życzenia". Bo Bennett zauważa: "marzenie staje się celem, kiedy zostaje podjęte działanie w kierunku jego spełnienia". Napoleon Hill podkreśla: "wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć". A Ty jaki masz cel?

• Zadbaj o solidne fundamenty warsztatu tłumacza. Co mamy na myśli? Tłumacz musi nienagannie posługiwać się językiem ojczystym i wykazywać bardzo dobrą znajomość języka obcego. Zanim w ogóle przejdziesz od tekstu do tłumaczenia czeka Cię osiągnięcie swobodnego poruszania się po zakamarkach labiryntu języka polskiego i języka obcego. Tu częstym wyborem wśród wielu tłumaczek i tłumaczy jest filologia czy lingwistyka. Pamiętaj jednak, że wśród doświadczonych tłumaczy są specjaliści, którzy zaczynami w zupełnie inny sposób.
• Rozwijaj swój warsztat tłumacza. Niezależnie od tego czy w przyszłości będziesz wykonywał tłumaczenia dokumentów sądowych, tłumaczenia symultaniczne czy Twoja praca tłumacza będzie polegała na przekładzie poezji sławnej poetki czy sławnego poety, stagnacja oznacza cofanie się. Nie chcesz tego. Bądź na bieżąco ze wszystkim, co ważne dla osób wykonujących Twój zawód. Regularnie bierz udział w kursach, warsztatach, seminariach i różnego rodzaju spotkaniach dedykowanych dla tłumaczy. Co jeszcze? Zawsze warto być w kontakcie z innymi specjalistami.
• Dużo czytaj. Czytanie rozwija, z tym na pewno nie będziesz dyskutował. Poza tym czytanie jest czymś szalenie ważnych dla tłumaczy. Dlaczego? Bo rozwija Cię na wielu płaszczyznach: języka, wiedzy, wrażliwości, patrzenia na tekst.
• Praktykuj, aby jak najszybciej móc profesjonalnie tłumaczyć. Dlaczego to tak ważne? Bo nic nie zastąpi doświadczenia. Kontakt ze słowem pisanym lub mówionym dla Ciebie jako tłumacza jest podstawą wykonywania tego zawodu. Jak postawić pierwsze kroki? Zaoferuj komuś swą pomoc. Możesz wykonać szybkie tłumaczenie koleżance lub koledze, który wyjeżdża za granicę i potrzebuje wsparcia ze zrozumieniem treści jakiś dokumentów. Skorzystaj z możliwości wolontariatu. Idź na praktyki lub staż. Możesz przetłumaczyć coś sam dla siebie.

Jak debiutować? Jak szukać zleceń?

Nie masz pojęcia, jak zacząć? Ziglar Zig powiedział: "jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał". Chcesz być tłumaczką lub tłumaczem? Zależy Ci na tym, aby wejść do zawodu? Zrób więc wszystko, co w Twojej mocy, aby dołączyć do profesjonalistów i wykonywać tłumaczenia ustne lub tłumaczenia pisemne. Nikt inny nie zrobi tego za Ciebie. Masz wiele możliwości, wystarczy tylko je dostrzec i wykorzystać. Gotowy patrzeć i zobaczyć?

Jak zadebiutować jako tłumacz? A jak chcesz? Jak możemy dowiedzieć się z artykułu na https://tlumaczeniamarcina.pl/ możesz na przykład skorzystać z aplikacji mobilnych, które stworzono do poszukiwania pracy. To nie dla Ciebie? Wykorzystaj Internet. Profesjonalne biura tłumaczeń mają strony internetowe. Znajdź tam zakładkę "kontakt" i po prostu napisz lub zadzwoń do nich. Zapytaj czy nie przyjmą Cię na staż lub praktyki. Jakaś inna opcja? Jeśli wiesz, że chcesz tłumaczyć z języka niemieckiego, chińskiego czy hiszpańskiego, znajdź firmy, organizacje czy instytucje, w których poszukiwani są tłumacze tych języków. Być może to szansa dla Ciebie. Poza tym możesz założyć swoją działalność i zacząć pracę w zawodzie jako freelancer. Nie jest to rozwiązanie dla każdego, ale może akurat dla Ciebie! Co Ty na to?

A jak szukać zleceń? To druga kwestia, ale równie ważna. Możesz działać tradycyjnie. Co to znaczy? Robisz ulotki, drukujesz je i rozwieszasz w okolicy, w której mieszkasz. Pomysłem jest też puszczenie wśród znajomych informacji, że wykonujesz profesjonalne tłumaczenia na przykład różnego rodzaju dokumentów czy zajmujesz się przekładami prawnymi, medycznymi lub tymi dotyczącymi marketingu (to zależy, jaka jest Twoja specjalizacja). Wyślij zgłoszenie do biura tłumaczeń, upatrzonych przez Ciebie firm czy organizacji. Być może ktoś akurat szuka takiego tłumacza, jak Ty. Co poza tym? Zrób wirtualne portfolio. Dziś bycie offline nie jest modne. Niech inni mogą Cię znaleźć.
Szukasz bloga o tłumaczeniach? Wejdź na http://tlumaczenia-vestigo.pl/ !

Gdzie przydają się tłumaczenia? Wszędzie!

Zdawałeś sobie sprawę z tego, że z Google Translate korzysta dziennie ponad 200 milionów osób? Te dane są porażające! Co prawda to taki proces tłumaczeniowy na użytek własny, ale jednak! Mówimy o translatorze, a nie o tłumaczu-człowieku, który wykonuje coś na poważnie i profesjonalnie. Zawodowy tłumacz każdego dnia pomaga i wspiera klientów prywatnych i firmowych w najróżniejszych sprawach. Ktoś chce przetłumaczyć dokumenty sądowe i potrzebuje specjalisty obeznanego z terminologią branżową. Ktoś potrzebuje przetłumaczyć stronę internetową na kilkanaście języków świata, ponieważ lada dzień wchodzi na rynek światowy i chce by klienci widzieli w nim profesjonalistę. Ktoś jeszcze ma ogromną ilość treści do przetłumaczenia - ilość znaków ze spacjami świadczy, że będzie to projekt długofalowy - i szuka zawodowca, który wykona przekład bezbłędnie i na wysokim poziomie. Tłumaczenia przydają się wszędzie! Masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości?

Więcej informacji znajdziesz na https://alonline.com.pl/ !

Napisał/a: excitre    0 Comments    (Post your comment)
Trackbacki (0) Permalink


 
Właściciel: excitre
Współautor: (brak)
Blog: Zobacz wszystkie wpisy
Przyjaciele
Idź: Cofnij/Naprzód
 

 

Kalendarz

 «   <   »   >  Kwiecień 2021
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
 

 

Kontakt excitre

Email
Send Email
Prywatna Wiadomość
Wyślij prywatną wiadomość
MSN Messenger
Yahoo Messenger
Numer Gadu-Gadu
Numer ICQ
 

 

O nicku: excitre

Dołączył
Sro Lis 02, 2016 13:22
Skąd
Zainteresowania
 

 

Shoutbox

Nie ma wypowiedzi dla tego bloga.
 Użytkownik:

 Strona WWW:

 Uwierzytelnianie:
Image verification

 Wyślij:
Zobacz i wstaw uśmieszki  
 

 

Blog

Blog założony
Wto Kwi 30, 2019 08:40
Ogólnie wpisów
12
Blog ma
718 dni
Ogólnie odpowiedzi
2
Wizyt
8291
 

 

RSS

Kanał RSS