Tanie laptopy poleasingowe na różne potrzeby i budżety

Pią Gru 20, 2019 15:06

Tak jak mamy różne rodzaje samochodów, tak istnieją komputery i laptopy różnych klas i zastosowań. Laptopy poleasingowe to wyłącznie wysokiej klasy komputery klasy biznes, bo tylko takie są leasignowane przez zagraniczne i polskie korporacje. Sprzęt taki jest znacznie wydajniejszy i wyraźnie droższy niż plastikowa elektronika z marketów. Jako komputery poleasingowe możemy kupić je znacząco taniej, a jeżeli w cenie jest jeszcze Windows 10 Pro i roczna gwarancja, jest to z pewnością ciekawy wariant zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych. Materiały do tego tekstu i fotografie pochodzą od firmy Scrascom Wrocław.

Na początek, czym laptopy biznesowe różnią się od sprzętu konsumenckiego:Jak widać, sprzęt klasy biznes, a co za tym idzie laptopy i komputery poleasignowe mają szereg przewag konkurencyjnych.

I tak po kolei prezentacja interesujących wariantów na różne potrzeby:

Poleasingowy laptop mobilny do pracy w podróży - małe wymiary, masa i długi czas pracy na baterii - do tego legendarna wytrzymałość serii ThinkPad:

Poleasingowy ultrabook, czyli topowa seria najdroższych i najlepiej wykonanych notebooków dla top managerów - tutaj król tej niszy ThinkPad X1 Carbon, jako poleasingowy dostępny również dla kieszeni zwykłych śmiertelników:Poleasingowe stacje robocze dla grafików to zwykle ciężkie niezgrabne laptopy, z szybkimi procesorami Intel Core i7. Dell M3800 dowodzi, że można taki potężny sprzęt, do tego z matrycą dotykową 4K upakować w zgrabną obudowę o masie jedynie 1,88kg:Na koniec mało znany na polskim rynku poleasingowy Surface Pro firmy Microsoft, konwertowalny laptop/tablet, w ofercie firmy Scrascom oferowany wraz z oryginalną klawiaturą Microsoft Type Cover, która zwykle sprzedawana jest osobno za ok. 500zł.Jak kupować laptopy poleasingowe?

- sprawdzajcie od kogo kupujecie! Czy firma jest długo na rynku? Jakie ma opinie w Google i innych mediach społecznościowych?
- czy otrzymujecie pisemną gwarancję? Na rok czasu, a nie jakąś "rozruchową"?
- czy otrzymaliście realne zdjęcia laptopa poleasingowego, czy otrzymacie "losowo wybraną sztukę"?
- czy faktura VAT będzie pełna FV23%, czy też jakiś dziwny wariant "faktura marża", czy "faktura bez Vat"?

Dołożywszy nieco staranności możemy kupić laptop poleasingowy, który posłuży nam jeszcze długie lata.

URL Trackback dla tego wpisu:

http://www.forum-lodz.pl/trackback.php?e=28

Autor Wiadomość
Nie ma odpowiedzi na ten wpis.
Wyświetl posty z ostatnich: