Forum Łódź, Paintball Łódź, Quady Łódź, Snowboard Łódź     BlogiBlogi      Szukaj     Formularz kontaktowy Formularz kontaktowy      Regulamin      Mapa Google      Kalendarz      Użytkownicy      Statystyki  
  · Zaloguj Rejestracja · Profil · Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości ·

Poprzedni temat «» Następny temat

Tagi tematu: maurycyy

Przesunięty przez: A.dmin
Sob Sty 29, 2011 16:16
Maurycyy
Autor Wiadomość
Sabrina
Rzeźnik

Marker: GEO / EGO Ten
Team: Madsheep

Wysłany: Sob Paź 04, 2008 17:43 Maurycyy

maurycyy napisał/a:
dzieki za gierkę było super, tylko szkoda ze uwalono mi samochod i nie potrafiono nawet powiedzieć przepraszam, ale na różnych typów się trafia............

No masz racje trafiłeś na niesamowitego typa czyli mnie. Powiem Ci tak jak na grze. Jesteś zwyczajny Burak. Twoje zachowanie i teksty są na tak niskim poziomie że jeszcze na forum nikt takowego nie reprezentował ale o tym później. Chciałem Ci dać na myjkę i przeprosił bym Ciebie, taki był mój zamiar tak jak przeprosiłem kolegę Artura który stał samochodem za Tobą. Ale jeśli Ty mi wyjeżdżasz z tekstem że możesz mi obstrzelać mój samochód na co ja Ci spokojnie odpowiadam że możesz. I mówisz mi coś w rodzaju w skrócie że nie dbam o cudze bo mam gówno nie samochód. Jak to usłyszałem to Ty nie zasługujesz nawet żeby Ci „nogę podać” a co dopiero przepraszać. Po za tym przyjechałeś na painta gdzie na grze na pewno nie raz widziałeś bezpośrednio obstrzelany samochód (a ja twój trochę ochlapałem strzelając do słupka w płocie) nikt nigdy nie robił nikomu o to wyrzutów bo normalni ludzie wiedzą gdzie przyjeżdżają i najwyżej zwracają tylko grzecznie uwagę żeby uważać na samochód.

Co do zachowania to jesteś prostym Hipokrytą. Piszesz że Virus Cie wkurza bo pisze bzdury ale nie widzisz tego że Virus pisze od jakiegoś czasu bzdury w odpowiednich miejscach do tego stworzonych w przeciwieństwie do Ciebie. Komuś wytykasz a sam tak robisz. A w ogóle to widzę że wszyscy po kolei Cie wkurzają i tylko dlatego że kasują te farmazony które wypisujesz nie na temat. Jak je czytam to wcale się nie dziwie że kasują. Ja ich nie kasowałem bo chciałem żeby inni zwrócili uwagę na twoje buractwo i jak widać nie tylko ja zwróciłem na to uwagę. Wulgaryzmów trzeba używać jak mówił Profesor Jan Miodek. Ale Ty tego nie potrafisz to sobie daruj. Potrafisz za to kogoś tylko za pomocą nich obrażać. A do tego jak Ci zwrócą uwagę albo skasują post to unosisz się jak ktoś kto pozjadał wszystkie rozumy ale niestety prawda jest taka że przez dwa i pół roku jakie jesteś na forum niewiele podstawowych rzeczy ogarnąłeś.

A już mistrzostwem świata było to że kupiłeś od Deviego klamkę za 400zł a próbowałeś ją sprzedać Komandorowi Foka za 1100zł jeszcze napisałeś mi wiadomość na GG:
Maurycyy (14-09-2008 17:29) jestes?
Ja (14-09-2008 17:32) jestem
Maurycyy (14-09-2008 17:33) http://forumpaintball.pl/...t2374.htm#31474 chce sprzedac kolesiowi markera
Ja (14-09-2008 17:33) wiem
Maurycyy (14-09-2008 17:33) nie pisz prosze ze cena jest za wysoka
Ja (14-09-2008 17:33) :)
Maurycyy (14-09-2008 17:36) to z góry dzieki
Jak prosiłeś tak zrobiłem. Nic nie pisałem i wcale dobrze się z tym nie czułem ale wiem że inni na szczęście zrobili to za mnie z własnej woli. Dzisiaj na grze była dyskusja na ten temat wiedząc że mamy wolny rynek nie bałem się użyć słowa złodziejska oferta ale zapewniam Cie że moje słowa były łagodne przy tym co inni mówili A najłagodniejsza opinia „Mocno przesadził”

Dziś na grze przy wszystkich nazwałem Ciebie Burakiem i teraz też to czynie. Na opinie Buraka zapracowałeś sobie sam i smród będzie się za Tobą ciągnął aż ktoś czegoś głupszego nie zrobi. Chciałeś zaprawić kolegę którego nie znasz a który będzie grał z nami ładnie nazywając w kanał Chciałeś go po prostu naciągnąć na kasę. Na szczęście są na tym forum życzliwi ludzie którzy napisali do Komando Foka jakiego typu jest ta oferta.

Napisałem to w rzeźni abyś mógł spokojnie napisać i nie martwić się że ktoś Ci usunie post tu nie ma moderatorów

maurycyy
John Rambo
HILUX

Marker: Etek 4,angelA1
Deska snow: burton custom ics
Quad: yamaha grizzly 450

Wysłany: Sob Paź 04, 2008 18:06 

pozdrawiam

Odpowiedz do tematu